| Dan a întrebat:

Cand ati fost ultima data cu prietenii vostri in excursie prin tara?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Mai.nu prea am fost.adica am fost cu fostii colegi anul trecut prin februarie. dar tare mi-as dori sa merg cu prietenii mei pe undeva...nu conteaza unde, sa fiu impreuna cu ei, asta conteaza. happy

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Acum vreo doua luni in la cheile dobrogeihappy

| Leea1234 a răspuns:

Acum 3 ani!
la cheile bicazului, lacul rosu, manastirea putna...
imi este dor de vremurile acelea... dar din pacate serviciul si distanta...nu ma mai lasa sa mai evadez cateodata!

| albastrel a răspuns:

Acum o luna... la munte cu, cortul big grin. a fost superwinking

| Gregory a răspuns:

Salut! Pai tocmai ce am sosit sambata seara in jurul orei 21 de la munte, unde am fost cu cel mai bun prieten al meu. Am stat 3 zile la manastirea Caraiman (Busteni). A fost o experienta foarte frumoasa si interesanta din care am mai invatat ceva. Avem o Romanie foarte frumoasa, dar in care trebuie sa se investeasca mult in turism pentru a vedea si lumea fata buna a acestei tari.

| viki a răspuns:

Cred ca acum 4-5 ani.laughing

| Viuvi a răspuns:

Hmm... ultima oara am fost pe la mijlocul lui iunie thinking sfarsit de clasa a8a, am fost la cheia cu dirigu` si cu colegii
A fost super, am dat-o in bara cu drumu cand a fost sa urcam pe munte am ajuns printr-un loc super abrupt unde numai ursii si salvamontistii abia ca puteau urca, dapai noi laughing ...eh...amintiri frumoase!

| pepenerosu a răspuns:

Am fost cu un proiect pe scoala anul asta in primavara la Cheile Turzii si la ceva mina de sare..nu mai stiu unde, a fost foarte dragut.happy

| matura a răspuns:

Din pacate am si uitat.Mereu avem alte preocupari.Sau pote este de vina si varsta, neajunsurile si nu in ultimul timp, sanatatea.

| marie a răspuns:

Ultima data am fost pe 8 august cand am plecat cu colegii la Bacau, a fost asa frumos, de fapt a fost tabara de engleza la Valea Budului, recomand cu drag celor care vor sa invete sa exerseze sau sa ajute la limba engleza. Uimitoare tabara...la inceput razi, la sfarsit plangi dupa cei dragi pe care se pare ca nu o sa-i mai vezi niciodata... Love this life, Hate this life

By M3l@nYG&! RlL

| MrJungle a răspuns:

Am fost acum o saptamana la Sighisoara, cu 4 prieteni. A fost absolut fantastic... big grin Daca nu stii ce sa alegi, iti recomand din toata inima zona aceea. Daca esti interesat, pot sa iti dau si un itinerariu, iti garantez ca n-ai sa te plictisesti. Bafta.