| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a întrebat:

Cand ati ras ultima data cu lacrimi si de ce?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-am dus la chiosc.
-Buna ziua! Vreau si eu ziarul click
-Buna ziua! Imediat
Dau bani, zic multumesc, plec.
Ajung acasa si incep sa citesc ziarul. Ajung la pagina 7 vad ca lipseste poza cu Voicu.Se mai intampla, zic.Citesc mai departe. Ajung la pagina de sport.Lipseste Radoi.Intru la idei. Ajung la final.Lipseste Brad Pitt.

Ras general

| Arthur a răspuns:

Acum cateva zile...cand mi-am tras un ciocan peste degete si am vazut ca i s-a rupt si coada.hee hee

Abh
| Abh a răspuns:

Rad des cand citesc anumite raspunsuri date de voi la intrebarile de pe site.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am fost in vizita la un vecin, am discutat de toate, la un moment dat am vazut ca, tot cauta ceva, la care el foarte nervos spune''nu-mi gasesc ochelarii, am inceput sa radem toti de nu mai puteam si el era singurul care statea suparat uitandu-se la noi, dupa un moment a inceput sa rada si el, ochelarii erau chiar pe nasul lui.

| LORY a răspuns:

Pai de ras rad in fiecare zi... dar cu lacrimi, ultima oara am ras intr-o zi, uitandu-ma la "momente hazlii" sau cum se numeste emisiunea aia care o da pe antena 1 in fiecare zi de la 11:00 - 11:30...

laughing

| iri a răspuns:

La scoala, glumeam cu colegele. Rad foarte des cu lacrimi big grin

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Tot la scoala, la glumele pe care le fac colegii mei.

| Alina_5575 a răspuns:

Azi, pentru ca fratele meu ma ameninta ca se duce la tata si ii zice ca eu vb cu un baiat si atunci l`am inchis in podul casei laughing si ma ruga sa il las sa coboare ca nu se mai duce la tata numai sa-i sa il las rolling on the floor

| drumurile a răspuns:

Saptamana trecuta eram la tara la cineva si era un om care il alerga un bou si eu ma uitam dupa gard, cum alerga ...saracu om, da radeam de ma sufocam nu puteam sa ma abtin a fost prea tare faza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Ultima data cand am ras cu lacrimi a fost ieri. Ma uitam pe youtube si din intamplare am ajuns la niste filmulete cu copilasi care cadeau sau era unul mic care facea baita si a scos un balonas de sapun pe gurita. Prea tare faza!