| MareleBigBang a întrebat:

Când aud sau ascult muzica stau pe pat/canapea si stau rezemat de spătar si încep să ma dau cu capul si cu spatele în față si în spate, adica fac aşa fără oprire 6-10 ore pe zi/noapte. Adica nu ma legan doar dau din cap când ma rezem de ceva fac asa de mulţi ani. Am 19 nu face nimeni asa nu am vreo problema mintală. Răspundeţi ce inseamnă acest obicei doar cei care ştiți exact nu căutaţi undeva sau spuneți de la voi cei mai în vårsta daca mă puteti ajuta

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te putem ajuta. Dar poți să pui sub bărbie un obiect ascuțit, să dai cu capul în el, să te dezobișnuiești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor dansezi bine continua dar nu asa mult
Logic ca stiu, asculti muzica tare si iti vine sa dansezi, si apoi te trezesti rusinat ca te-a auzit sau vazut cineva. Nu-ti face griji, e bun sportul. N-ai ce sa cauti pe net, probabil sunt multi care trec prin asta.

| lorix a răspuns:

Probleme in familie? Pare ca esti agitat, iar ala e un tic nervos.