| anonim_4396 a întrebat:

Cand cumperi ceva chiar ai nevoie de acel lucru?
https://www.youtube.com/watch?v=J_VEzjcuq2o&list=RDuNcHr -wOLI8&index=2

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu nu stiu cu cine vorbeste looserul ala, ca eu nu ma regasesc deloc in ceea ce spune.
"Cand cumperi ceva chiar ai nevoie de acel lucru?"
Nu pot spune ca am nevoie disperata de o sticla de bere si o scula pe care o sa o folosesc peste cateva luni/ani, dar dupa cum am sugerat, eu nu am probleme financiare, deci am loc de mofturi.
Si oricum, nu sunt din categoria saracilor nepriceputi, care isi cumpara Samsung. Eu merg pe low-cost in multe domenii, aleg lucruri 100% utile, nu platesc branduri, si nu fac cumparaturi pentru imaginea mea.

| aXy99 a răspuns:

Da.
95% din timp, da.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Încărcătorul telefonului meu. Iar nu-mi mai funcționează, cred c-o fi ceva cu telefonul totuș.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Dar cand cumperi ceva chiar ai nevoie de acel lucru?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Depinde. Îmi iau chestii de care n-am nevoie! Eu detest shoping-ul, dar când mă apucă, am grijă să-mi iau fix, dar fix de ce n-am nevoie!

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Nu, nu chiar, imi cumpar chestii gen tot felul de carti de filozofie, psihologie, imi cumpar lumânări de toate felurile pentru ca le folosesc pentru lucruri "necreştine " dar acum daca prind bani vreau carti de tarot, haine nu prea imi cumpar ca nu am rabdare sa stau sa probez si etc

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Ma bucur

| lilith16 a răspuns:

Depinde, câteodată da câteodată nu

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Ai dulapul plin de haine nu?