| anghelbogdan a întrebat:

Cand dau log in la Youtube imi apare asa(cine imi spune rezolvarea ii dau funda):This Connection is Untrusted
You have asked Firefox to connect
securely to www.google.com, but we can't confirm that your connection is secure.
Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.
What Should I Do?
If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

N-am reușit să descifrez întreg textul de eroare, dar problema s-ar părea că este de la Firefox. Se întâmplă de multe ori ca unele browsere să dea „rateuri" pe unele site-uri. De exemplu așa pățesc eu din Opera când încerc să intru pe Yahoo mail, deși din Firefox, Chrome și IE n-am probleme. Așadar depinde, fiecare browser în parte are „păsărelele" lui pe anumite sectoare.
Încearcă să instalezi ăsta: http://www.google.com/......index.html și vezi dacă mai întâmpini probleme.
O zi bună! :)