| Luori a întrebat:

Cand e sa faci un id, la parola trebuie sa respecti cateva reguli; respectandu-le, tot nu-mi permite, si-mi spune "Cannot include your name, ID, or the word "password"( inteleg ce-mi spune, dar nu inteleg de ce, atata timp cat eu respect ce-mi spune ).
Care ar fi motivul? Precizez c-am lasat sa treaca timpul, am mai incercat din nou, si cum incerc sa tastez ceva la parola, imi spune ca nu-i bun.
P.S.Chiar are chef sa rada de mine?

2 răspunsuri:
| Luori explică:

@Avramic, care parola? Ca nici nu-mi da voie sa scriu o litera, ceva.

| AframyK a răspuns:

Nu are chef nimeni sa rada de tine. Dimpotriva parola ta poate fi aflata mai usor din aceasta cauza.Asa sunt regulile, nu ai ce face.