| DoriB20 a întrebat:

Cand era tanara mama mea a mers la o vrajitoare care i-a zis ca la 50 de ani o sa moara.Imi e frica acum de mor.Si de parca nu era destul, chiar acum mi-a zis matusa mea o poveste ca o vrajitoare a prezis ca 2 prieteni de ai ei o sa moara si au murit.Ce credeti? Sunt foarte speriata, am doar 19 ani...

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

LOL,asta e o cretinitare extrem de mare.
Nu ti-a prezis si ca o sa castigi la Loto?

| Freya1 a răspuns:

Stai linistita fiecare moare cand ii e timpul nu cand ii spune cineva

| mentholinks a răspuns:

N-ai niciun motiv intemeiat sa fii speriata.

| GoldenZenith a răspuns:

Astea sunt niste porcarii și în cel mai rau caz, coincidente. Nu știe nimeni când va muri sau in ce circumstanțe, cu atât mai puțin niste femei duse cu pluta.
Nu mai pierdeti timpul pe la tanti nebune, autoproclamate vrăjitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E inevitabil.

| DoriB20 explică:

Btw,mama mea face 50 de ani peste cateva luni.