| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Cand eram mic, eu m-am indragostit de o fata si cineva i-a spus si acea fata mi-a dat o palma. De ce? Aveam 10 ani si ea avea 8 sau 9 ani

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil de frica, sa nu-i faci ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Pai ea era si mai mica, probabil se astepta sa o pupi, sau sa o bati, fiindca cuvantul folosit era clar unul necunoscut care a speriat-o. crezand ca vrei sa-i faci ceva rau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ai cautat-o pe Facebook sa vezi cum arată acum?

Răspuns utilizator avertizat
| Ineys a răspuns:

N-avem de unde sa stim ce era in mintea unui copil de 8 ani. Poate si ei ii era drag si asa si-a manifestat ea... dragostea. rolling on the floor

| ancaval a răspuns:

Eee îndrăgostit!
Doar ți-a fost dragă. Fiind fată, și micuță, normal că te-a pocnit. Bine a făcut.
Poate așa te-ai cumințit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toată viața o vei trai în trecut? Trecutul e mort trăiește prezentul fa ceva in prezent că în viitor sa îți aduci aminte că ai mai multe etape bune nu doar in copilărie

| 1231242 a răspuns:

Mda, mda și mda.

| Flavianadx a răspuns:

Incerca sa iti arate ca dragostea doare laughing

| CerealaCuOchi a răspuns:

Ioi ce intrebari ai si tu?