| αŁз a întrebat:

Când eraţi mici care era desenul vostru animat preferat?big grin

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1.tom si jerry
2.laboratorul lui dexter
3. unu cu nils(minimax)
4. fetitele powerfuff
5.johny bravo
6.viata cu louie
7.schobby doo
8.copii de la 402
9.printesa sisi
10.printesa tenco
pa-pa

| beautifulkiss a răspuns:

Buna Scooby Doo, Tom and Jerry si Copii de la 402.Stiu ca ai zis doar unul, dar astea mi-au placut si imi plac foarte mult.

| RMihai a răspuns:

La locomotiva Toms nu v-ati uitat? mie imi placea la nebunie si normal celalalte celebre de pe cartoon.

| mysterious a răspuns:

Viaţa cu Louie si Printesa Sissi.

| adi4ever a răspuns:

Viata cu Louie si Copii de la 402

| ButterflyWings a răspuns:

Scooby Doo

| minnieee a răspuns:

Cele clasicele de pe Cartoon Network care din pacate nu mai prea existasad (Tom si Jerry; Dexter; Fetitele Powerpuff; Scooby Doo si multe altele.)

| Gabitza a răspuns:

Pfai...la cate ma uitam! Erau desene cu "cei 3 purcelusi", Scooby Doo, Tom si Jerry, Looney Tunes, Dexter.
Imi e dor sa ma uit la desenele alea! sad

| Aiureeaaa a răspuns:

Tom si jerry pe care le mai downloadeaza fratele meu dar sunt file sh imi este dor de ele:Xhappy

| dragos_4725 a răspuns:

Tom si jerrylaughing

| Bogdan_8232 a răspuns:

Am urmarit de mic dragon ball. si am crescut cu acest desen, pentru ca si el a crescut cu mine, si inca creste.