| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Cand imi imaginez ceva bun sau rau, uneori chiar se intampla ce mi-am imaginat. De ce?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O intrebare nu ti-ai imaginat?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Tu stii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inseamna ca nu e imaginatie, e anticipare.

| Celcestietot a răspuns:

Te cred.

| SilentRain a răspuns:

Imagimezati ca ai o gagică trăznet si o mașină scumpă, minim 5 vile
Dacă se adeverste chiar ai superputere, iar daca nu inseamna ca doar tie se pare

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru SilentRain):

E „clarvăzător" de ăla?winking

Răspuns utilizator avertizat
| Bizon95 a răspuns:

The VIRGINITY is strong in you rolling on the floor
de ce nu te imaginezi tu super-bogat?!?

sau SI MAI BINE, sa ma imaginezi pe mine super-bogat big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Furnicuta000 a răspuns:

Ciudat e ca la mine de multe ori se intampla opusul laughing
Serios acum, se spune ca unele lucruri le atragem chiar noi. Si de-a lungul vietii m-am convins de asta.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu visez și se întâmplă peste mai mult timp ce am visat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.Şi întrebarea este...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imagineazati ca o sa scapi de anxietate si vei deveni un playboy la femei :p

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Din pacate pentru noi fetele din ziua de azi sunt atrase chiar de acei indivizi si dupa se plang ca au fost inselate sau luate in bataie de joc sau duse la puf...
Nu generalizez da majoritatea sunt asa. ah am uitat sa mentionez situatia financiara laughing. nu stiu da tu cred ca ai probleme mai serioase decat anxietatea vreo tulburare ceva ce o ai de mic copil, daca nu o sa mergi la specialisti o sa se agraveze si mai rau. prieteni sau amici ai cu care sa iesi in oras la o bere citro ai? Sau nu ai deloc nici amici cu care sa iesi fi sincer?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Am inteles... Pai cheama-l sa iesiti undeva nu te izola de societate ca iti vei blestema zilele mai tarziu
Trebuie sa iesi din zona de confort ca sa iti infrunti problemele doar asa poti depasi aceasta dependenta de lume virtuala. si in legatura cu fetele daca nu faci primul pas ele nu vor veni la tine si sa spunem ca si daca ar veni nu ar sta langa tine mai mult de cateva minute. depasesteti frica nu mai amana pune in practica schimbate
Tare mi sa nu fi autist sau schizoid
Prea indiferent esti si nepasator

| aimullah123 a răspuns:

Pur si simplu iti imaginezi ceva ce e probabil sa se intample.
Spre exemplu daca urmeaza sa dai un examen si esti pregatit, tu o sa iti imaginezi ca o sa iei examenul si sunt sanse mari chiar sa se intample.
Nu e nimic altceva. Nimeni nu poate prezice viitorul. Ori e vorba de coincidenta ori e vorba de probabilitate.
Daca cineva zice ca vede ce se va intampla in viitor ori a baut prea mult, ori s-a uitat la prea multe filme sf sau desene animate ori e nebun si crede ca are puteri supranaturale. Acum sa nu crezi ca esti nebun/nebuna. O persoana nebuna o recunosti simplu, daca o intrebi "Ce zi e azi?" o sa iti spuna ceva de genu "E o zi de c..at" Adica habar nu are ce zi e.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Câteodată presimt că o să mi se întâmple ceva rău și apoi se întâmplă ceva bun.