| ~AleXa~ a întrebat:

Cand incepe sezonul rechizitelor scolare in hipermarketurile? Pe ce data? Dau funda...happy

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Judecand dupa cele 4-5 pliante de la diferite supermarketuri indesate in cutia mea postala, toate cu oferte de rechizite, deja a inceput.

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

De pe data de 1 septembrie. Dupa 13 septembrie se vor face multe reduceri la rechizitele scolare. Bafta in anul nou scolar. fundita?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în Kaufland am văzut deja rechizite şi tot felul de accesorii pentru noul an şcolar. în restul nu ştiu că nu am avut timp să trec.