| AmYnAaa a întrebat:

Cand intru pe Facebook imi apare o eroare de genu Sorry, something went wrong
Please try closing and re-opening your browser window. Adica : Ne pare rău, ceva a mers prost
Vă rugăm să încercați închidere și re-deschiderea ferestrei browser-ul dumneavoastră. Am dat restart la PC si am intrat din nou iar aceeasi eroare... Nu pot sa dau like, comm sau sa vorbesc cu cineva pe chat... Va rog ajutati-ma. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Intră de pe alt browser sau reinstalează-l.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Ai o eroare la un plugin la browser. 1 poti sa reinstalezi flash player de pe Adobe.com, doi daca tot nu merge exista posibilitate sa fi dat din greseala analizarea scripturilor in browser si sa iti arate erorile, daca este asa trebuie sa stiu ce browser folosesti. Succes

| AmYnAaa explică (pentru MeConstantine):

Poti sa imi dai id-u tau ca sa imi explici mai bine? sau sa ma ajuti?