| Hunogzila a întrebat:

Cand intru pe un site sau chiar cand sunt pe un site mi se tot deschid o gramada de reclame
De exemplu:
Cand intru pe triburile(un joc online browser) sau cand sunt in joc sau cand apas undeva click mi se deschid o gramada de ferestre cu reclame si tot felul de prosti
Pe fiecare site mi se intampla acelasi lucru
Cum scap de ele?

Răspuns Câştigător
| Penisu a răspuns:

Daca folositi Firefox, aveti o alternativa simpla si foarte utila, pe care si eu o folosesc cu succes, este Adblock Plus.

Să traiti bine!

| Hunogzila explică (pentru Penisu):

Am incercat, dar dispar reclamele care apar in pagina nu si cele care se deschid cand apas un click.

1 răspuns: