| cutie a întrebat:

Cand mergeti la mare? Sau ati fost? Eu am fost. Voi?

Răspuns Câştigător
| kikinoname a răspuns:

Eo nusadSper sa ai o vacanta mai placuta decat minesadEu plec in august la sfarsit.crying

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Luni voi pleca pentru 3-4 zile, am rude acolo, iar pe 28 august plec cu sotul si baietii la Brasov, apoi pe Transfagarasan si mai vedem noi pe unde...

| lia a răspuns:

Si eu am fost la mare, sunt la 12 km distanta de Marea Adriatica.
Profit cat inca mai stau aici.
Tu te-ai bronzat?

| SweetCandy a răspuns:

Am fost

Janina
| Janina a răspuns:

Pai eu plec miercuri big grin sper sa prind vreme buna... ca vreau sa ma brozez tongue

| marry a răspuns:

Salut

...eu am fost saptamana trecuta...

| antonelk a răspuns:

Am fost anul trecutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu am luat concediu până acum, dar intenționez să evadez câteva zile la faleza mării românești.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Constanta happy
Merg cand vreau tongue

by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg pe 4 augustwinking