| Ksnsnsks a întrebat:

Cand mergi in club, unde iti lasi geanta cu telefonul, banii, etc?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat ca obiectele respective sa fie asezate la vedere pe masa. Nu este recomandat ca geanta sa fie agatata/atarnata pe spatarul scaunului pe care esti asezata.

| Emma30555 a răspuns:

Daca esti fata le tii intr o gentuta mica, daca ai masa o ai in vizorul tau daca nu, o tii pe umar, daca e f mica nu te incomodeaza sau o poti pune undeva unde sa o vezi mereu, daca e mica ii gasesti loc. Daca esti baiat le tii prin buzunare presupun, telefonul daca il scoti sa fie in vizorul tau