| anonim_4396 a întrebat:

Când o sa mergem din nou la școală (se zice ca în ianuarie) profesorii o sa ne verifice caietele? Gen tot ce am scris pe timp de scoala online. Recunosc ca in perioada cu școala online nu prea am scris și mi-e frica dar anul trecut am avut aceeași frica și nu ne-a cerut absolut nimic deci are rost sa îmi fac griji? Adică o sa fie semestrul 2 când ne întoarcem la scoala și nu cred ca o sa mai aibă ce sa facă din semestrul trecut adică ne verifica ca să ce, doar ca să vada dacă am scris sau nu? Sunt a 7-a, dau fundă bună

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Fiecare cadru didactic poate proceda intr-un mod usor diferit, sa iti verifice notitele sau nu. La tine este un joc de noroc, din cele scrise, cu sanse in favoarea ta.

| Patriciapatricst123 a răspuns (pentru Celcestietot):

Dacă când eram la școală nu ne verificau exista posibilitatea sa nu ne verifice nici când începem scoala?

| Celcestietot a răspuns (pentru Patriciapatricst123):

Da.

| Nirvanaaa a răspuns:

Probabil va pune întrebări din ce a predat. Nu sta sa verifice la fiecare ar pierde prea mult timp.

| Sfetnic a răspuns:

Nu îți verifică, stai liniștit. Uite un sondaj interesant despre școala online: https://docs.google.com/......g/viewform