sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ședință.

| Drimmero a răspuns:

100% e ironie fina data de el, iar multi au pus botul, e imposibil sa nu stie presedintele ce misca in tara asta, au si reporterii astia niste subiecte de doare capul, era categoric un subiect mai mare de dezbatut, nu-i arde sa raspunda tuturor intrebarilor de genul, ma mir cum de sta la atatea intrebari. Deci stati linistiti, Clausica stie tot ce misca in tara, le-a dat-o elegant celor de la Recorder care mi se par cei mai decenti jurnalisti din Romania, fata de ce mizerii a aruncat meseria asta pe piata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O fi uitat si omul laughing

| Jus7t explică (pentru DoarBogdan):

Poate se uita la Prăpăd Tv.
https://m.youtube.com/watch?v=VJT7HmMmceo

| DoarBogdan a răspuns (pentru Jus7t):

laughing Ce tare a fost asta.

| Wr3nch a răspuns:

Hai sa fim seriosi, are altele pe cap in loc sa se uite la YouTube. Lumea isi aminteste ca exista recorder din an in paste si dupa se cufureste ca de ce nu se uita presedintele la video-uri oarecare.

| Jus7t explică (pentru Wr3nch):

Oamenii se mai cufuresc, csf, n-ai csf.

| eckblume a răspuns:

Daca ma va mai intreba cineva:,, Tu chiar ma crezi prost?"
O sa ii raspund:,, Dupa ce ma documentez, o sa-ti raspund" laughing
Au replici spuse cu stil:,, ghinion",,, alta intrebare", https://youtu.be/HZCzmmIzq_c
Nu ma pricep la politica, dar probabil o sa tina secret ce va afla laughing

| Jus7t explică (pentru eckblume):

Nici eu nu mă pricep, doar așa la chestii de suprafață laughing
Știu că atunci când a fost întrebat cum dintr-un salariu de profesor și-a permis 5 case(parcă) iar alți profesori de abia își cumpără una el a răspuns cu "ghinion" laughing