| Capriciosa a întrebat:

Când plecați undeva in concediu, ce va luați obligatoriu cu voi in afara de haine?

Răspuns Câştigător
| JackAlMic a răspuns:

Depinde,ce idei ai pentru concediu? If you know what i mean rolling on the floor

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Accesoriile de ingrijire personala si un obiect misterios care e indispensabil in anumite ocazii.

| thegatekeeper a răspuns:

Aparatul foto, laptop-ul, bani (evident), carti, telefonul (care de cele mai multe ori este oprit, dar pentru orice eventualitate, sa fie), medicamente si alte lucruri utile in genul "trusa de prim ajutor", un caiet si instrumente de scris etc.

| Musique a răspuns:

O carte.

| RockNbeer a răspuns:

Bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani, camera foto, telefonul si un dermatograf. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul, bani, mancare si cam atat.

| Clauvdgg a răspuns:

Pai chestiile de igiena, ingrijire (piaptan, perie de dinti, prosop etc), chestii sa nu ma plictisesc (carti, mp3, laptop, tableta etc), bani laughing, actele pentru orice urgenta (cum ar fi buletin).

| enonimox a răspuns:

Bani cheile de la casa si telefonul

| jasminedenissamaria a răspuns:

Telefonul,Bani si un carnetel cu notite!

| Antoniapentrucăașavreau a răspuns:

Buna!
Pai eu imi iau si bani happy.

| DevilishAkin a răspuns:

Bani, Telefonu.