| 255Elena a întrebat:

Cand pot merge si eu la mare anul asta? stiti cumva cum va fi vreme? in ce perioada imi puteti recomanda dar sa nu fie nici prea tarziu? voi cand va duceti la mare?

3 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

Buna!
La mare e fain oricand (vara, desigur). Ai putea merge luna viitoare, e august...soarele nu arde chiar asa rau. happy
Distractie placuta!

| RamonaRay a răspuns:

Hei!
Cam pe la jumatatea lui august e bine sa mergi.Saptamana asta este mai mult vant la mare si cica nu ai voie sa intrii in apa deoarece sunt valurile de 2-3 metri inaltimebig grin