| anonim_4396 a întrebat:

Cand se va incheia pandemia in Romania? Vor incepe scolile in septembrie sau se va ingheta viitorul an scolar?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui intrebarea de parca stie careva raspunsul

| cosmin1324 a răspuns:

E prea devreme de spus.

| Utilizator9998 a răspuns:

De ingetat, nici vorba! Scoala online e o solutie buna...da, in septembrie vor incepe scoliile, daca nu trece pandemia, o sa purtam masti si manusi la scoala! Cred ca o sa se termine in 2luni-1an, cam atat dureaza creerea unui vaccin sau unui tratament... oricum de trecut n-o sa treaca in totalitate niciodata! Pana acum, oamenii au eradicat o singura boala! Nu uita, spala-te pe maini si atunci cand iesi afara, poarta masca si manusi!