| mentholinks a întrebat:

Cand si in ce circumstante ati simtit cea mai mare durere sufleteasca sau mentala?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Când s-a terminat relația cu fosta la 16 ani

| RAY a răspuns:

Sufleteasca -cand mi-a murit mama,mentala=ceea ce credeam nu se potriveste cu ceea ce credeam, totul trebuie sa porneasca de la nimic, fara energia aia care sa extins in spatiu, energia aia trebuie sa se fii format in timp, daca nu era timp nici spatiu, nu stim cum a aparut viata, de ce 4 miliarde de ani au fost doar celule, de ce doar noi suntem constienti?

| DonEduardo a răspuns (pentru RAY):

Dumnezeu s-o ierte pe mama ta.

| mentholinks explică (pentru DonEduardo):

De unde stii tu ca avea pacat?

| SilentRain a răspuns:

Trădările din parea oamenilor la care nu m-am așteptat, dar de la.un timp nici asta nu ma mai impresioneza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când mi o murit mama e cea sufleteasca, mentala când mi-o apărut brusc cicatrici pe fata fără nici un motiv, de atunci am început sa am atacuri de panica, și de când o idioata (medic dermatolog) mi o pus un diagnostic eronat, numai de medici idioți am dat, tare prosti sunt unii romani și idioți.