| JustBlackNoGrey a întrebat:

Cand te-ai simtit cel mai suparat/nervos?

27 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Cred ca atunci cand afli ca persoana cu care formezi un cuplu te inseala, este unul din cele mai urate experiente, deci raspunsul e evident.

| RAY a răspuns:

Cand nu am banii, cand ma paraseste o fata, cand ma enervez la lucru, plus ca ma enerveaza alti care vor sa joc in piesa lor de teatru dar eu n-am chef sa joc in piesa nimanui

| Drimmero a răspuns:

De obicei la meciuri sunt suparat si nervos, atat de tare ma scot astea din pepeni si ma calmez dupa ceva timp.
Mai am momente tensionante cand ies de la munca,, sau daca ma bati la cap cu ceva, sunt o fire mai vulcanica de fel

| T0T a răspuns:

Pff, o tipă a reușit să îmi facă nervi extrem de mulți acum un an. Nimeni nu m-a mai enervat și supărat așa.

| JustBlackNoGrey explică (pentru T0T):

Oo, o premiera, ei? big grin

| J0B0MAT a răspuns:

Acum o săptămână.

| JustBlackNoGrey explică (pentru J0B0MAT):

Si cam din ce categorie facea parte cauza nervilor tai?

| mentholinks a răspuns:

In ultimul timp fiindca trebuie sa fac anumite lucruri dar as prefera sa stau degeaba.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu stiu exact. Stai sa fac un top.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mic copil si neputincios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cineva ma mintea si incercam sa fac persoana aia sa-mi spuna adevarul pentru ca eu il stiam. Btw: am aflat ca vocea mea are multi decibeli atunci cand am nervi day dreaming puppy dog eyes

| Hexiled a răspuns:

Cand incerc sa fac ceva pentru sanatatea mea si parintii nu inteleg. E ceva care persista de ceva timphee hee

| JustBlackNoGrey explică (pentru Hexiled):

Asta e destul de serios... straight face

| Hexiled a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Pentru varsta si inaltimea mea sunt foarte slab. Le-am cerut sa mi faca cardul de sanatate pentru a imi putea face analizele mai ieftin insa nici acum nu il am si au trecut 6 luni si ma tot amana. Asa ca m-am apucat de sala pe ascuns in alt oras.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Hexiled):

big grin bine ca ai putut face manevra asta
oare nu le e groaza de toate demersurile necesare pentru cardul de sanatate?

| Hexiled a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Nu sunt cine stie ce demersuri, le am spus sa mi dea mie bani ca ma duc eu sa mi-l fac singur, dar din cauza asta ma tot amana. Nu am luna, luna viitoare nici atat si tot asa.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Hexiled):

Doamne! :O chiar nu imi vine sa cred ce parinti ai! nu vreau sa jignesc, dar si tu cred ca ai considera la fel daca ai fi in locul meu...

| Hexiled a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Stai calm, ca le zic asta din 5 in 5 minute. Daca i-ai vedea cum fac misto de mine ca sunt slab laughing dar habar nu au ca fac sala pe ascuns. O sa mi dau comanda de proteine ca sa cresc masa musculara mai repede si abia cand o sa se vada si mai bine diferenta o sa le zic. In brat aveam 24 de cm acum am 26 dupa 7 zile de mers la sala

| JustBlackNoGrey explică (pentru Hexiled):

Wow! cresti repede! felicitari! mult spor si rezistenta! big grin

| Kiwibibilă a răspuns:

Când a plecat colega mea de apartament.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Kiwibibilă):

Dar ai gasit alta pana la urma, nu?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Da. O idioată.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Kiwibibilă):

big grin laughing
atunci mai fa si tu ceva chestii pe care sa le merita daca e asa

| George12345678 a răspuns:

Când s-a terminat băutura și n-am mai avut de unde să fac rost să mai beau...