| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand te pui in pat si n-ai chef de nimic si stai acolo intins in depresie nu cumva vrei sa iei o pozitie cat mai lejera pentru moarte, ca atunci simti frica de moarte cel mai mult? Credeti ca pozitiile pe care le luam cand suntem lenesi si tristi sunt pozitii pregatite pentru moarte? Nu vorbesc prostii, chiar o zic pe bune.Deci?

36 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

N-are treaba, cine vrea sa moara o face intentionat altii o asteapta consumand alcool sau tigari peste masura

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu nu ma "pun" in pat. Este rusinos si pute. Eu ma pun la WC. In pat doar ma asez.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După logica ta, rasa umană ar fi trebuit să dispară acum mult timp dacă spui că și un moment în care vrei să nu faci nimic e, de fapt, o depresie cruntă care te (sin)ucide.

| Poticorn a răspuns:

Mi se întâmpla, sa stau ca o legumă in cap si sa mă holbez pe tavan cu intrebarea "de ce exist? " in cap...