| AvalohAlyn a întrebat:

Cand va duceti la un fast food sa luati mancare sau sa mancati, ce firma de fast food alegeti si de ce?

https://www.youtube.com/watch?v=V-a_cCKmJ7s

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lidl - semipreparate. Nu prea trag la magazine obisnuite gen mcdonalds

| Furnicuta000 a răspuns (pentru mgtow):

Ce anume iei de la Lidl. Eu am vazut acum o lasagna (nu am mancat niciodata) si nu stiu daca sa iau. E buna?

| mgtow a răspuns (pentru Furnicuta000):

Pizza, lasaña, peste, verdeata congelata care se incalzeste si multe altele

| Furnicuta000 a răspuns:

KFC

| Cameliapantiru a răspuns:

Nu mănânc des fast-food. Foarte rar (o dată la 4-5 luni) mănânc o pizza sau un meniu KFC. Shaorma nu-mi place deloc și nici mâncarea de la McDonald's.