| ghineanamaria a întrebat:

Cand va fi difuzata emisiunea Inchisoarea Pacatosilor?
Raspunde-ti repede plss! Nu vreau sa pierd niciun episod!
Sa fiti siguri de raspuns altfel nu va dau funda, Ppapapapa!

2 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

De acum va fi difuzata vineri la ora 22:00 deoarece postul a interzis redarea emisiunilor agresive la ore la care copii se uita la TV.
Deci vineri la 22:00.

| AnneeQ a răspuns:

Emisiunea va di difuzată în fiecare luni şi marţi de la 20. 30 şi va fi prezentată de Adrian Nartea. "Închisoarea păcătoşilor" este "singura emisiune tv în care se face terapie şi consultanţă psihologică", după cum anunţă un comunicat al postului de televiziune.