| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Cand vad un cuplu (nu conteaza daca sunt tineri sau batrani) mi se face frica si nu pot sa ma uit in ochii lor si simt ca ei rad de mine. E normal?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu chiar, dar fiecare are fricile luiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca ti-e frica sa nu rada de tine pentru ca te cred inferior ca esti singur, iar ei superiori pentru ca sunt un cuplu. Simti asta? Sincer nu e foarte normal...

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Se activeaza mecanismele tale de auto aparare, ai anexitate, atacuri de panica ai?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai impresia ca te știu toți care au cuplu câte știu mereu singur și de aia poate ai impresia ca rad de tine. Aia bătrâni ce sa rada ca mai au 2 parturi și sunt finish te simți inferior ca nu ai avut niciodată o relație cu o fata și cred ca e normal de acolo și anxietatea dar dacă îți găsești una o sa îți schimbi perspectiva și gândirea dar dacă tu ai pretenții mari și vrei printese singur cuc o sa ramai. Da sincer sa fiu oamenii introvertiti de regula sunt luați peste picior și care umbla mereu singuri e posibil sa te fi luat și alții chiar pe tine și sa ai falsa impresie ca se poate întâmpla din nou la fel în orice loc unde te ai duce. Apucate de un sport și o sa îți schimbi mentalitatea. Și dacă rad aiurea nici aia nu sunt de doamne ajuta.