| PsyhoChild a întrebat:

Cand visez ca sunt intr-un loc la inaltime foarte abrupt imi dau drumul si cad in gol, este asta o tendinta de sinucigas?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Înseamnă că ți-a scăpat situația de sub control.

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Da de unde, asa ceva am visat si eu e drept foarte rar.Dar subconstientul tau lucreaza in timpul orelor se somn si cred ca inseamna ca te simti inferioara intr-o circumstanta a vietii tale, mai ales daca ai esuat de curand cu ceva. In cazul in care ai avut o problema la munca sau te-ai despartit de iubit, acest vis este unul perfect normal si inseamna ca ai o stima de sine foarte scazuta acum. Mai poate reflecta si o stare de rusine, din cauza faptului ca nu te simti capabila sa iti mentii statutul sau sa te ridici la nivelul asteptarilor celorlalti. https://www.divahair.ro/timp_liber/ce_inseamna_caderea_in_gol_in_vis

| PsyhoChild explică (pentru gemeni6226):

Ce te face sa crezica sunt fata?

| gemeni6226 a răspuns (pentru PsyhoChild):

Scuze daca nu, atunci ceea ce am scris la gen feminin considera transcris pentru genul masculin.