| anonim_4396 a întrebat:

Cand visezi pe cineva deja mort ce inseamna? .Eu dupa ce a murit Michael Jackson ma uit numai la videoclipuri cu el, ascult numai muzica cu el, si intr`una din noptile astea l`am visat, oare de ce? Eu stiu ca atunci cand visezi pe cineva inseamna ca sufletul lui vine la tine. Poate fi si asa in cazul acesta?

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Ai raspunsul in enuntul intrebarii tale, ai luat o supradoza de Michael Jackson si l-ai visat, e normal. Daca esti fata sa nu te astepti la vizite din partea "sufletului" sau. laughing

| Leea1234 a răspuns:

Cu siguranta, Michael, ne vede de acolo de sus, si sigur are inima impacata, vazand ca munca lui de-o viata a fost si este apreciata! poate el a vrut sa-ti multumeasca, atunci cand ti-a aparut in vis! eu nu prea cred in vise, de vina ca l-ai visat este subconstientul tau, care lucreza atunci cand dormi!

| Klara a răspuns:

Nu stiu exact daca chiar vine sufletul, sau asa mai departe. Si mie mi s-a intamplat sa visez o anumita persoana la cateva zile dupa moartea acesteia. Probabil are legatura si cu trauma psihica suferita in urma pierderii aceluia. happy O sa treaca si asta.

| Swabia a răspuns:

laughing..Nu inseamna nimic....ai ascultat prea mult din repertoriul sau! Probabil ti s`a intiparit imaginea sa in mintea ta si din aceasta cauza l`ai visat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cunoscut pe cineva care, ipotetic vorbind, lua cafeaua cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai n-am nimic cu M. J. dar de cind s-a declarat mintuitorul Europei de est mi se face greata.Era pe vremea cind a tinut concertul la Bucuresti.Imi plac citeva melodii dar el, ca om, m-a scirbit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da