| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cand vorbim despre realizarile noastre din trecut tot ce facem e sa ne aratam lumii cine suntem si ce abilitati avem? De ce am vrea sa aratam lumii asta, cui ii pasa?

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

De obicei vb. cand vreau sa dau curaj: "Uite, am facut: asta, asta, asta... si vreau din suflet sa te ajut si pe tine să fii mai bine...", in rest ii fac pe oameni sa zâmbească. Apoi trecutul e o parte din noi. El ne-a facut cine suntem, buni sau rai; cu el pășim in prezent si ne facem viitorul! Chifteluta apetisanta, sa ai o seara frumoasa! Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Caro34 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Păi, curaj am avut fiindca i-am povestit despre realizările mele; de obicei, nu fac asta ca nu am timp. Realizez zilnic ceva fiindca am enorm de lucru si timp scurt! Ma bucur sincer, daca pot ajuta pe cineva! Numai bine!

| OAly a răspuns:

Unora le pasa. Unii te apreciaza, unii sunt invidiosi pe tine, altii incearca sa te ajunga din urma, eventual sa te intreaca si probabil ca unora nu le pasa.