| NoName_2639 a întrebat:

Cand vreau sa fac ceva, dar am mai multe piedici, inseamna ca ar fi cazul sa renunt, sa ma opresc? De exemplu vreau sa reiau legatura cu cineva si am avut multe piedici, inseamna ca trebuie sa renunt?

Răspuns Câştigător
| Rox_1967 a răspuns:

Daca piedicile au venit din partea persoanei de care ai vrut sa te apropii, atunci las-o balta. Daca nu, nu te lasa invinsa niciodata.Lupta pana la capat pentru ceea ce iti doresti, asculta-ma pe mine ca stiu ce inseamna si cum se simte si nu m-am dat batuta niciodatabig grin Succes!:*