| brunetikKk a întrebat:

Cand vreau sa instalez imvu imi da error helppppp helpppppppppppp helppppppppppppppppppppppppppppppp

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? Redenumeste pachul descarcat pentru ca este posibil ca sistemul tau sa nu suporte diacritice.Deci ii dai alt nume folderului pe care il descarci de la imvu.
Rezolvare eroare "Error launching installer"

1. Asigura-te ca numele folderului in care a fost descarcat kit-ul de instalare nu contine diacritice sau alte caractere speciale. La baza instalarii softurilor sta Windows Installer-ul. Daca acesta nu poate sa citeasca calea de instalare (path-ul), va returna mesajul de eroare System cannot find the path specified sau Error launching installer.
Redenumeste numele folderului sau copiaza fisierul de instalare intr-un alt folder. Daca eroarea persista, sterge kit-ul de instalare si descarca iar aplicatia. De aceasta data intr-un folder care sa nu contina diacritice sau caractere speciale in nume. Indicat ar fi sa descarci si sa pastrezi kit-ul de instalare pe Desktop, pana se finalizeaza instalarea.

"System cannot find the path specified" & "Error launching installer" - Windows XP Errors

Bafta!

3 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Nimanui nu-i pasa.si daca vrei sa dai impresia ca tipi trebuie sa prelungesti vocalele nu consoanele, adica heeeeeeeeeeeeeelp nu helppppppppppppp.

| AlexJX90 a răspuns:

Mie imi merge bine imvu vezi sa nu fie de la net framework sau de la windows

| Summerflake a răspuns:

Descaraca cu mozzila sau chrome