| ImmortalQueen a întrebat:

Cand vreau sa ma loghez pe facebook imi apar adresele de e-mail a celor care s-au mai logat pe calculatorul meu. Cum as putea sa le sterg? Va multumesc! [PS: folosesc google chrome]

6 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Intri aici : chrome://chrome/history/ (sau ii dai direct istoric de la cheita laughing )
dai click pe stergeti toate datele de navigare si bifezi doar "Goliţi datele salvate pentru completarea automată a formularelor" apoi ii dai "stergeti datele de navigare"

sper ca te-am ajutat happy

| Rodu_Bianca_1998 a răspuns (pentru ℓαυяα):

Dar daca folosesc mozzila, cum pot sa fac?

| Rodu_Bianca_1998 a răspuns (pentru ℓαυяα):

Dar daca folosesc mozzila, ce trebuie facut?

| Anuskaa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine, cu e-mail de la facebook, ai reusit sa scapi de ele? Daca da cum?

| Gahbryella a răspuns:

Pai pui sagetuta aia pe el si dupa apesi pe butonul ala "Delete" dupa tastatura tahappy

| Crisstina_Lidia_1999 a răspuns:

Daca folosesc Opera. cum trebuie sa fac?