| anonim_4396 a întrebat:

Când vreodată olx.ro va introduce opțiunea de a da calificative vânzătorului sau clientului sa fie public precum site-ul okazii.ro? Astfel mii de tepe se întâmpla pe olx.ro unul din cele mai populare site-uri de anunțuri. Tu ți-ai luat teapa vreodată pe olx?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Mi-am luat teapa pe OLX doar de la cumparatori nu de la vanzatori. Nu au binevoit sa-si ridice coletul si a trebuit sa suport eu pretul transportului dus-intors.

| Saveluc a răspuns (pentru Lioana):

Asta îmi doresc pentru evitare a astfel de neplăceri. îmi pare extrem de rău pentru tine. și eu am pățit.