| Ionut_Pavel_1993 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta /penibila/infricosatoare/draguta s-a.m.d intrebare pe care ti-o amintesti?

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Penibilă : Eram la înmormântarea mamei şi o cucoană întreabă "Şi...cât durează?"
Amuzantă : De la mama, când mă întrebase prima dată dacă mi-am sărutat prietenul.Am râs atunci jumătate de oră cu ea în telefon.
Înfricoşatoare : "Vrei să mergi la mine în seara asta?" (Un străin în autobuz).
Drăguță : "Ce te face fericită?" (de la un băiat pe care l-am plăcut cândva).

| Plato a răspuns:

Era un tip acum ceva vreme, intreba obsesiv cum sa recupereze vitaminele si mineralele ce le-a pierdut din cauza masturbarii.
Gen punea intrebarea de 2-3 ori pe zi.

Infricosatoare sunt toate alea care contin sex si minori, deci foarte multe.