| ciocolatamaruie4 a întrebat:

Care a fost cea mai ciudata sau amuzanta chestie pe care ati facut-o cand ati fost indragostiti?

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Am luat masina lui taica-meu desi nu aveam permis ca sa o plimb pe "printesa".
La prima intersectie mi-am dat seama ca nu am frane... nu stiam ca tata se apucase de reparat dar nu terminase.
Nu s-a intamplat nimic, am ajuns acasa cu frana de mana si l-am batut pe frate-miu care desi stia ca masina nu are frane nu mi-a zis nimic, crezand ca e o farsa buna.

| SilentRain a răspuns (pentru danbnz):

Chiar m-am amuzat, până la urmă ai cucerit-o pe "printesa'? laughing)

| danbnz a răspuns (pentru SilentRain):

Eu voiam sa-i fac o surpriza cu masina.
Sa ofticat crunt crezand ca am lasat-o cu ochii-n soare.
La vremea respectiva nu existau telefoane mobile in Romania si nu am avut cum sa o anunt ce si cum.
Cand i-am povestit patania bineinteles ca nu ma crezut, a zis ca sunt neserios si nu vrea sa ma mai vada, bla bla bla.
Nu era bai daca nu era gagica misto si eu cum eram in limba dupa ea, am inceput cu flori cu cadouri samd... chestii trestii de adolescent in calduri.
Si da, intr-un final am cucerit-o pe "printesa", cel putin asa credeam eu.
Cu timpul am ajuns sa o cunosc mai bine si sa-mi dau seama ca "printesa" mea e de fapt o scorpie avida de bani.

| SilentRain a răspuns (pentru danbnz):

Ehhh'macar ai învățat ceva din experienta asta big grin

| danbnz a răspuns (pentru SilentRain):

Da, am invatat sa nu mai alerg dupa fete frumoase ci sa aleg dintre cele care ma plac pe minewinking

| ciocolatamaruie4 explică (pentru danbnz):

laughing) am ras cu lacrimi. Voiam sa intreb daca a iesit ceva cu "printesa", dar mi-a luat-o altcineva inainte laughing oh, da! Ai fundita de la mine!?

| danbnz a răspuns (pentru ciocolatamaruie4):

winking

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ne certam ca doi copii toata ziua

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

L-am ajutat pe iubitul ei sa ramana fara permis thinking

| Celcestietot a răspuns:

Fz

| SilentRain a răspuns:

Asta a fost acum 100 de ani
M-am uitat după el până am dat cu capul de poarta

| CleanHeart a răspuns:

Am alergat prin ploaie ca sa il vad laughing
Trebuia sa o sun pe rihanna ca sa-mi imprumute umbrella.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am băgat un castravete în cuor din dragoste, la cerere ofc, nu l-am veolat. oamenii și fanteziile lor csf