| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasă relație pe care ați avut-o? happy Scuzați-mă dacă vă deranjez cu această întrebare big grin
Eu nu am nimic interesant de povestit sad

8 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Prima și ultima, singura.Tot mai simt fluturi în stomac când îi aud vocea chiar dacă au trecut peste 20 de ani de când suntem împreună.

| Plato a răspuns:

Actuala.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Prima mea iubire,care a fost acum ceva timp. big grin
Ne-am iubit mult, semanam (ciudat, stiu laughing )
Dar, din pacate, povestea s-a terminat big grin

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Hmm..in afara de actualul iubit pe care nu pot sa spun ca nu țin la el, însă de iubit nu-l iubesc. Doar pe un tip am iubit pana acum. Acel băiat era totul pentru mine, era basmul meu. L-am cunoscut vara trecută la mare. Zâmbetul lui..acel zâmbet m-a atras prima data. împreuna cu parul roșcat. ‘)) Era rar. Nu mai văzusem pana atunci un tip roșcovan. ‘)) Ba chiar asa și-l strigam de multe ori..ca sa-l enervez.
Cel mai ciudat la noi a fost ca..eu am luat inițiativa. Țin minte și acum acea zi. Ploua afara.iar eu mi-am călcat pe inima și l-am sărutat. A fost o zi magica. Toată povestea noastră a fost magica. Au fost cele mai frumoase șapte luni din viața mea, însă totul s-a terminat. El a fost atât fericirea mea, cât și teroarea mea. Poate din acest motiv nu-mi las sentimentele sa zburde acum. ‘)) Nu este ca-l mai iubesc, ci ca mi-e frica sa mai iubesc pe cineva atât de mult. Uneori este mai bine sa ai o limita in iubire. ‘)

| ThyDoom a răspuns:

Cea mai frumoasă relație pe care o am este cu internetul. Și cu tot ce oferă el (de la filme, muzică și jocuri la cărți de toate felurile și poezii). N-aș putea să găsesc pe cineva mai bun. Cum n-aș putea trăi fără el.

| Meow230 a răspuns:

Actuala
Nu credeam sa gasesc vreodata baiatul perfect pentru mine. Dar se pare ca m-o lovit norocul. Sau destinul
Ne intelegem tot mai bine pe zi ce trece.
Deși suntem tineri, suntem genul de cuplu old romantic style.
Ce poate fi mai frumos de atât?
Muncim impreuna, ne sustinem, ne iubim, ne incurajam, ne surprindem placut cu ceva nou mereu.
De multe ori suntem de comun acord, dar avem si de invatat unul de la celalalt si asta e bine
Avem aceleasi pasiuni si suntem amandoi niste copii maturi. ❤️ I love him

| hamate a răspuns:

Ce repede trece timpul. A trecut ceva timp de cand suntem impreuna, parca ieri simteam sentimente profunde care efectiv ma lasau fara cuvinte. Imi place ca povestea noastra e despre oameni ce se iubesc si nu doar se combina. Am foarte multe de povestit, o sa las sa prinda viata amintirile mai vechi.