| BucurCristina a întrebat:

Care a fost cea mai fumosa zi din viata voastra? De ce?
Dar cea mai urata?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Interesant ca majoritatea isi amintesc mai mult evenimentele negative decat cele pozitive, ceea ce e normal. Se aplica si in cazul meu
Cea mai frumoasa nu stiu cand a fost, au fost multe.
Cea mai urata in noiembrie, 2014 cand mama mea a murit. Stiu tot ce s-a intmplat in ziua aia asa clar, dar totusi am chestii sterse din minte o groaza legat de ziua aia, mai mult despre cum m-am simtit eu decat despre ce s-a intamplat, ca si cum vedeam tot ce se petrece in jur dar eram suficient de absenta din tot incat sa nu-mi amintesc ce faceam si ce simteam eu. O consider totusi cea mai urata pentru ca mi-a marcat viata si m-a schimbat brusc la 17 ani si o luna.

| BucurCristina explică (pentru whatevernvm):

Esti mai norocoasa ca mine.Pe mine m-a abandonat ``mama`` in spital si am aflat ca a murit acum 5 ani cand aveam 5 ani, iar ``tatal`` meu nu m-a recunoscut.In prezent sunt crescuta de bunica.
Ce mai familie! xD

| whatevernvm a răspuns (pentru BucurCristina):

Norocos nu cred ca e chiar un cuvânt potrivit

32 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Zi frumoasa nu stiu nu imi amintesc sa fi fost una care sa fie atat de frumoasa incat sa zic waaaw.
Urate sunt mullteee.Cand mi-am rupt primul picior, cand l-am rupt si pe al doilea laughing ( avand in vedere ca de la genunchii cred ca banuiesti ce zi am avut) apoi zilele de scoala marea majoritate, zilele in care trebuie sa comunic avand in vedere ca sufar de anxietate si inca niste lucruri urate de care nu mai vreau sa imi aduc aminte deoarece mi-au marcat viata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa cand am descoperit muzuca lui Zmeu' Ninja'

cea mai urata cand am descoperit Nimeni Altu'

a ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
Acum 5 ani.

| BucurCristina explică (pentru anonim_4396):

Cea mai frumoasa sau cea mai urata? si de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cea mai urata.Nu mai conteaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Detalii domne, detalii. daca tot raspunzi

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-o ajutau cu nimic detaliile

| BucurCristina explică (pentru anonim_4396):

Pai intrebarea mea a fost: Care a fost cea mai frumoasa si urata zi din viata ta? DE CE?
Ai raspuns doar ca sa te afli in treaba? Eu am fost curioasa de ce a fost cea mai urata zi din viata ta nu cand.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BucurCristina):

Bine.Ca era sa pierd pe cineva drag.Satisfacuta? Ai intrebat si "care", si ti-am zis

| BucurCristina explică (pentru anonim_4396):

Scuze,dar daca iti e greu sa vorbesti despre asta de ce ai mai comentat la intrebarea mea, nu vreau sa te fac sa te simti prost puteai sa nu zici nici : ``Nu stiu Acum 5 ani.``

| anonim_4396 a răspuns (pentru BucurCristina):

Nu mi-e greu.

| T0T a răspuns (pentru BucurCristina):

Având în vedere că e vorba de cea mai grea zi din viață, atâta timp cât nu ești un simplu copil așa cum ești tu și ai o experiență, e logic că e greu să dai un răspuns sau să vorbești despre asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu iti este greu de ce nu specifici cine? cineva drag poate fi si catelu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama.Pentru mine "cineva drag"inseamna doar o persoana, nu un animal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine sa mai vad si oameni normali pe aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a simtit noname si mi-a dat voturi nefolositoare. tie ti-a dat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era de asteptat.Inca nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca eu sunt mai special? sau doar ca e sexista hahalera? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti tu mai special.Pe mine nu ma considera destul de importanta cat sa-mi dea nefolositorlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt. e ea doar sexista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Nici acum nu ti/a dat? Pe mine ma umple la greu rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.Ti-am zis ca esti speciallaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ca iti dau eu atunci laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-are farmec daca nu e de la ea))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii. Ce ma iubeste hahalera aia, valeu love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost o zi la liceu, un coleg mi-a făcut o chestie urata.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Cea mai frumoasă zi a fost când fata de care mă îndrăgostisem mă plăcea și ea. Cea mai urâtă a fost atunci când iubirea s-a spulberat laughing

| BIoody a răspuns:

Cand m-am intalnit cu iubita, pentru ca m-am simtit fericit?
Iar cea mai urata... Sincer nu mai stiu, dar au fost multe big grin
EDIT: Mi-am adus aminte, accidental laughing Cel mai urat moment din viata mea a fost cand mi s-a dus HDD-ul de 500GB pe apa sambetei crying
Si zic asta cu lacrima sarata in ochisor, aveam amintiri frumoase impreuna, si vb la modul serios, aveam TOATE datele mele salvate, TOATEEE, aranjate etc, tot frate imagini,poze,muzica,filme,jocuri, fisiere, programe, downloadari TOOT crying Cum ar fi sa pierzi tot ce ai avut dintr-o prostie, ca mi s-a blocat PC-ul si m-am enervat si l-am supra solicitat, si dupa i-am dat restar si adio... Si mai prost am fost cand am facut pe grozavul si ziceam "ehh nu sunt inginer IT dar pot sa il repar, si m-am ocosit sa-l desfac inauntru si sa misc putin platanele, am lasat amprente pe platane si putine urme ceea ce nu e deloc bine, si acum nu stiu daca imi mai pot recupera datele, pe care le-am strans in cativa ani sad
Bine acum ce-i drept mi-am revenit, am muult mai mult ca inainte dar totusi... imi e dor de ele sad aveam multe imagini si poze si fisiere.txt cu date si inregistrari video de ecran cand ma jucam GTA, metin2, calll of duty cs, dota,, lol, etcc offf crying
Oricum pot sa zic ca acum am revenit in forta si am safe mode activat, back-up la toate si etc laughing dar ma cam dezamagesc HDD-urile, acum am totul pe SSD, dar totusi backupurile le am pe un HDD de 2 TB... sper sa tina macar 40 de ani laughing (as vrea eu) Iar in cloud nu am incredere. Si oricum sunt egoist nu-mi place sa impartasesc datele big grin
R.I.P. my data from HDDWDBlue500GBSATA-3 2011-2015 (un moment de reculegere) sal.

| Cash a răspuns:

KYS