| mentholinks a întrebat:

Care a fost cea mai grea incercare, problema prin care ati trecut?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am avut mai multe.
Accidente ce nu mi-au mai permis sa muncesc sau sa imi indeplinesc visele, despartiri, tradari, depresie.Si inca ma mai lupt cu anxietatea (este o incercare imensa).

| Dismally a răspuns:

Au fost super multe. am cazut intr-o prapastie, am fost la un pas de inec, am avut un accident de masina etc. Dar cea mai grea cred ca a fost cand cineva a vrut sa ma omoare, nu conteaza motivele si circumstantele. Atunci m-am temut cu adevarat pentru viata mea, nu credeam ca voi scapa si nu puteam face nimic.

| Lostlyric a răspuns:

Depresia de la 28 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O am in fiecare dimineata. Sa imi gasesc cheile de la Rambler.

| CdeMetal a răspuns:

M-a lasat gagica pentru altul.

| badriel a răspuns:

Cand am chiulit pentru prima oara de la scoalahappy