| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai mare greşeală pe care aţi putut s-o faceţi la un test?

41 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand am dat examenul PC pentru subcategoria D am dat gres la ultima intrebare si am repetat examenul apoi 2º oara am trecut cu bine

| darrio2007 a răspuns:

Nu m-am prezentat.

regis
| regis a răspuns:

La un examen de admitere, la exercițiul cel mai simplu m-am grăbit si l-am făcut din cap, uitând de ordinea efectuării operațiilor. Mi-am dat seama imediat ce am ieșit din sala, astfel ca am iesit cu o față de nu a avut nimeni curaj sa ma întrebe daca am știut. Din fericire am rezolvat corect restul.

| RAY a răspuns:

Am uitat pixul acasa, asa ca am imprumutat foaia colegului la sfarsit de ora

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cum adică? Vrei să zici că i-ai luat foaia colegului şi i-ai dat-o profesorului zicând că e a ta? N-aş crede că era aşa tolomac colegul ăla al tău. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tu crezi ca esti indragostita de un tocilar si nu de baiatul rau al orasului

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu mi te pot imagina bad boy. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Trist,inseamna ca sunt in zona prieteni crying

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dar cine a zis că mie îmi plac bad boys? Chiar atât de josnică mă crezi? sad

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Presupun ca iti plac baieti rai, nu am spus ca stiu, nu inseamna ca ai fii josnica

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dar de ce presupui? Hai spune că m-ai făcut curioasă.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca va plac baieti rai,este o programare genetica sa fii atrasa de un baiat asa zis rau,el de fapt iti arata masculinitatea atata tot,nu e nu stiu ce rau,pur simplu e hotarat,nu are frica,nu e disperat,e indiferent omul,stie ce vrea,e direct,arogant,nu are frici, nu se considera inferior, nu e catelul unei fete, e popular, arata bine la fizic, are multe fete care il plac, nu il gasesti pe TPU desigur

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

De obicei (dacă nu chiar tot timpul) băieţii ăştia răi încearcă să pară ceea ce nu sunt de fapt. Încearcă să ascundă faptul că sunt nesiguri pe ei înşişi, iar ce vezi tu la ei e doar de suprafaţă, e doar o mască.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia sunt fake boys atunci, fetele vad asta, eu vorbesc de temperamentul nativ genetic mostenit de masti care acopera temperamentul initial tocmai de asta auto cunoasterea este esentiala pentru ca nu stii nici cum esti tu cu adevarat

| corbulalbrosu a răspuns:

Test pentru :
-- stabilire a valorii IQ-ului?
-- pentru obtinerea permisului de conducere?
-- de determinare a hormonului de sarcina hCG?
-- de fidelitate?

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Ups.....am uitat să specific.Nici una din cele de mai sus.
Mă refeream la testele de la şcoală/liceu etc.

| Drimmero a răspuns:

Sa-mi scriu numele/

| Mosotti a răspuns:

Sa incep cu cerintele mai complicate a fost o mare greseala, sa pierd timpul acolo ca nu faceam mare lucru si ma tot gandeam, si ramaneam si cu celelalte nefacute, in loc sa incep cu ce e mai usor si ce stiam ca sa fac pe alea, si apoi sa ma mai gandesc la celelalte.

| Celcestietot a răspuns:

Sa nu copiez tot. Mare pacat...

| Frank51 a răspuns:

Sa il dau stiind ca nu am invatat cat trebuie.

| OldSoul a răspuns:

Sa copii raspunsurile de la un alt numar laughing

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

De câte ori n-am păţit asta. laughing

| aXy99 a răspuns (pentru OldSoul):

Care copii?

| J0B0MAT a răspuns:

Cea mai mare greşeală la orice test, examen a fost să am emoţii.

| aXy99 a răspuns:

Sa dau foaia de examen dupa o ora jumate' la biologie. Eram prea obosit sa mai gandesc laughing

| Ineys a răspuns:

La admitere la facultate. Am fost admis deja la 2 înainte și la a 3 a am luat testul " la mișto ". Pana la urma am ales o pe ultima si am avut cea mai mica nota dintre cele 3 teste.

| WhiteLife a răspuns:

Nu copiez și nu am obișnuit niciodată să fac asta, doar că la un test din liceu pur și simplu nu mai știam cum era o formula corect (in rest m-am descurcat cu restul) și mă gândeam că e sfârșit se semestru, era o materie ce nu mă interesa și cum m-am așezat mai bine pe scaun, numai ce întorc capul și îmi cade privirea direct in foaia colegei de banca pe formula de care aveam nevoie. Am scris-o și am rezolvat exercițiul, dar formula era greșită laughing tot în liceu cineva a copiat lucrarea mea (erau pur și simplu identice) și a luat nota mai mare decât mine. Nu știu dacă a fost o greșeală, că nu făceam concurs, dar a fost foarte amuzant.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Să vin la el, nu știam nimic, deoarece citisem doar o dată lecțiile
dar cu greu mi-am amintit ș-am trecut de el

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eu am păţit în generală să dau un test la Istorie pentru care mă pregătisem foarte bine, tocisem efectiv tot ce aveam în caiet cu o zi înainte şi chiar am reuşit să scriu vreo 4 pagini, dar am uitat la sfârşit de oră să îi dau lucrarea. laughing
El avea obiceiul să strângă lucrările după ce terminau toţi, de obicei chiar la sfârşitul orei, iar până atunci să le punem sub un caiet sau ceva ca să nu copieze colegu' de bancă.Mi-am dat seama că lucrarea era încă la mine de abia după ce profu' ieşise deja de mult din clasă. laughing

| Yurisa a răspuns:

La evaluarea nationala acum 100 de ani cand am dat-o erau subliniate niste prepozitii pe care eu nu le vazusem si nu le-am analizat sintactic si morfologic
La simulare la bac am scris "Chirita in Provincie" de IL Caragiale, si aia e scrisa de Alecsandri

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Eseu scris frumos, corespunzator, despre o opera citita. Am incurcat numele personajului principal cu altul dintr-o opera al aceluiași autor. (Kafka-Procesul/ Metamorfoza)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să îl dau

| lilith16 a răspuns:

Ca nu l-am verificat înainte sa il dau(((:

| GicaGigekGica a răspuns:

Greseala mea a fost ca am scris totul corect laughing

| anonim_4396 explică (pentru GicaGigekGica):

Păi cum? De ce ar fi asta o greşeală?

| Jakye a răspuns:

N-am scris nimic.

| andiceasu95 a răspuns:

Sa copiez crezand ca, colegul meu a invatat si sa luam o nota mare laughing

| Maia55 a răspuns:

Sa nu învăț absolut nimic crezând ca o sa pot sa copiez

| Totenkampf a răspuns:

Să fiu atât de sigur în prostia mea, încât să cred că n-aveam nevoie de pregătire, și că știam totul. rolling on the floor

| Mete0ra a răspuns:

Sa copeiez de la colegu si dupa sa imi dea 1laughing)