| biancaella a întrebat:

Care a fost cea mai neplacuta experienta in anul 2011?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Rememorand tot ceea ce s-a petrecut in 2011, pentru mine a fost chiar un an foarte bun. Singura intamplare neplacuta de care pot sa spun este ca era sa-mi fie furat telefonul, insa mi-am pastrat calmul si am reusit sa scap de persoana respectiva fara sa patesc nimic si sa raman si cu telefonul happy.

| JustDoIt456 a răspuns:

Às zice ca cea mai tragica: mi-am pierdut bunelul in septembrie sad

| Rawrrr69 a răspuns:

Mi-am pierdut un prieten ff bun, mama mea a avut hemoralgie, era sami moara catelul si era sa moara si bunicu meu crying crying