| BadAngel3 a întrebat:

Care a fost cea mai stupida intrebare ce a-ti auzit sau a-ti vazut?

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Fetite care intreaba: "ce credeti, ma place?!"

| RAY a răspuns:

Daca poti ramane gravid facand dragoste cu iubita

| gemeni6226 a răspuns:

Aici pe TPU la categoria trivia si amuzante sunt destule, e greu sa alegi cea mai stupida ca sunt foarte multe. Exemplu :
Bla bla bla ce mai faceti, imi pare rau pentru voi ca astazi o sa muriti ttoti? sad

| Sociopat a răspuns:

"Esti ok?" Presupunand ca tu esti la 5 metri de ei ghemuit pe jos si tremuri cu mainile pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti in clasele 1-8 si intrebi profa daca te lasa la baie si ea intreaba " de ce?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu vorbim despre asta.

| Catalinhhh a răspuns:

Sunt prea multe...
Una din ele:
De ce plus e pentru adunare şi minus pentru scădere?