| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Care a fost cel mai frumos cadou care l-ai primit de ziua ta de nastere?

Răspuns Câştigător
| CopilCopac a răspuns:

O carte cu dedicatie, de la cea mai buna prietena a meahappy
stiu ca nu inseamna mare lucru dar pentru mine valoreaza enorm si nu as da-o pentru nici o suma de bani.
mai ales pentru ca prietena mea nu mai este acum printre noi.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un tricou cu semnaturile tuturor prietenilor mei.Acum multi ani. Din pacate nu il mai am. Mi-a placut ideea foarte multhee hee

lolita
| lolita a răspuns:

Cel mai frumos cadou a fost o saptaman cu iubitul meu sot la un hotel. cu toate ca locuim singuri am vrut sa ne rasfatam si sa uitam de treburile casnice si de persoanele din jurul nostru.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Un laptop :X

| lays a răspuns:

Pai recent a fost ziua mea si am primit 5 milioane de la mama mea si un inel superb:X:X:X.in rest toata viata am primit haine, parfumuri, papusi, petreceri surpriza, o combina muzicala, maimutoaie de plus, camioane de flori, adidasii pe care mi-i doream de la puma, etc. cele mai importante sunt cel; e din suflet...cadourile primite in copilarie sunt cele mai importante pentru mine. iar de cand am crescut cred ca inelul de la mama e cel mai tare cadoubig grinbig grinbig grin

am primit si alte lucruri super dar nu de ziua mea.cum ar fi cererea in casatorie:X

| Gigiku a răspuns:

Pana acum, laptopul primit de la tatal meu happy

| EstiFericitaSauTrista explică:

Imi pare rau Copil Copac sad daca pot sa te ajut cu ceva da-mi mesaj.

| andradat a răspuns:

Anul trecut de ziua mea, m-am certat cu mai multi prieteni si am avut o zi de nastere destul de urata adica am plans la 12 noaptea si asa mai departe. Stiam ca nimeni nu s-a apucat prin clasa la mine sau asa sa stranga bani pentru ziua mea deoarece eu am insistat sa nu o faca ca nu vroiam. No in fine, am ajuns acasa, si a venit mama mea cu un plus la mine asa mai mare putin. Mentionez ca ador plushurile am multe in camera. Si cu tortu meu preferat. Eu eram plansa toata initial m-am gandit ca o fi de la maicamea cadoul dar m-am uitat si era de la prietena mea cea mai buna. Vreau sa spun cu asta ca desi nu a fost un cadou oaa, scump sau chestii de genul, am apreciat foarte mult ce a facut ea pentru mine. Acel plus inca reprezinta o valoare sentimentala enorma pentru mine. happy

| jolie a răspuns:

Un inel bvlgarismug

| CopilCopac a răspuns:

Multumesc frumos claudiu, dar nu este nevoie.
am reusit sa trec peste pentru ca stiu ca si ea si-ar fi dorit acest lucru.cu toate astea o parte din mine a murit cu ea, in acea zi.
dar viata merge inainte.
uneori stau si ma gandesc... poate cu timpul prietenia noastra s-ar fi pierdut in grijile marunte de zi cu zi, poate s-ar fi ingropat in anii trecuti peste ea, poate nu ar mai fi ramas decat o vaga amintire a tot ce a fost.
acum insa stiu sigur ca va ramane asa pana dincolo de moarte.si poate ca totul a fost scris sa se intample...