| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai random si ciudat contex in care ati fost atras fizic de o persoana? De ex, eu mor dupa un medic de-al meu si nu stiu daca sa mai merg la el sau sa-l schimb.

32 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De o operatoare de la Superbet sunt de mult timp indragostit laughing

| RAY a răspuns:

De o fata care era vanzatoare la un magazin, si eu ca tine ma gandeam sa numai merg, pana chiar nu am mai mers, si am uitat-o

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Pai si ce, o consideri sub nivelul tau, sau de ce n-ai incercat nimic?
Logic, daca aveai ceva ganduri cu ea, incercai o data, nu mergea, mai incercai o data si apoi daca nu se lega nimic puteai sa nu mai treci pe acolo ca s-o uiti.
Cum sa stie fata ce ganduri ai daca esti mutulica si nu actionezi?!

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Nu era de mine

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Adica?

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Era peste valoarea mea fizica

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Ce bleg esti...
Ai tu un complex tampit cu fizicul. De fapt problema ta e la creier, nu la fizic, in ce priveste interactiunea cu fetele/femeile.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Nu-mi plac jigniri de astea din partea ta, fiecare face ce vrea cu viata lui

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Bine mah, nu mai zic nimic, esti cum zici tu, gras si urat. De aia nu ai succes. E bine asa?

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Nu mai, pur simplu nu caut nimic si nu vreau nimic

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Iti imaginezi ca nimeni de pe site-ul asta nu te crede. Te alinti ca un copil.
Intai zici ca fata aia nu ar fi vrut sa aiba o relatie de orice natura cu tine pentru ca esti urat, apoi vii si zici ca de fapt tu nici nu-ti doreai asa ceva, dar de fapt ti se pusese pata pe ea si a trebuit sa faci niste chestii ca s-o uiti. Mirobolant.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Aloooooooo vorbeste frumos, ai peste 40 de ani parca, nici nu ma cunosti

| Drimmero a răspuns:

De diferite profesoare care aratau bine, de vanzatoare de la diferite magazine, dar astea au fost lucruri trecatoare,, n-am ajuns sa ma indragostesc de ele, ci doar sa ma simt atras fizic.

| relian a răspuns:

Depinde cum arati si tu. Daca pana acum le nu am incercat nimic, stiu si eu poate ca nu-i esti pe plac laughing mori tu de el, dar nu moare el de tine laughing

| Frank51 a răspuns:

Nu am patit asa ceva. In afara de tipe sexy pe strada nimic.

| Hammurabi a răspuns:

Eu n-am văzut unde a zis că e vorba de ginecolog.
Dacă chiar e vorba de ginecologul tău, ar fi bine ori să încerci ceva, ori să nu mai mergi la el.
Pentru că dacă o lași așa în coadă de pește, riști ca vreodată, în timp ce-ți face control, din reflex să te trezești că-i bagi mâna prin păr... laughing))))

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Nu e ginecolog. laughing

| SG1995 a răspuns:

Sfatul meu e să te bagi cu el dacă e disponibil și interesant. Evident, că dacă va fi ceva chimie între voi etica profesională cere schimbarea medicului.

| Dismally a răspuns:

La mine nu a fost ciudat contextul ci persoana. Era o persoana mult mai mare fata de mine, nu arata prea bine nici la fata, nici la corp, nimic. Totusi, felul in care zambea si vorbea acea persoana o facea foarte atractiva.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu cred ca e ciudat contextul tau.
Ai putea sa-l inviti undeva,nu doar barbatii trebuie sa faca asta.
Daca e medic ginecolog si te uzi instant cand ti-o verifica,cred ca o sa te invite el.
Dar revenind, e normal (pentru oamenii mai deschisi la minte, ca pentru unii foarte multe lucruri sunt ciudate) sa il inviti undeva, de nu vrea sa vina e tot ok, iti schimbi medicul si aia e.
Vorbiti ca doi oameni maturi, va intelegeti voi.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Pentru ea nu e ciudat. Dar vrei sa spui ca nu e ciudat pentru el ca medic sau orice functie ar avea sa profite de "puterea" lui? In felul ãsta ajungem ca acum multi ani când Femeile nu aveau drepturi si erau obligate chiar daca cu sau farã voia lor.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Te referi ca e aiurea sa-i impuna sa faca lucruri iar daca nu le face nu o sa mai aiba ea anumite drepturi, ca el face abuz de putere? Pai orice abuz de genul asta e un lucru de condamnat.
Dar in cazul asta nu e vorba de asa ceva, pot sa iasa ca doi oameni liberi care se respecta undeva.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Nu e ginecolog, dar ma gandesc ca are nevasta si copil acasa, nu vreau sa-i fac probleme, mai ales ca sunt proasta de gura si am impresia ca daca o sa mai merg o data o sa-mi scape porumbelu cand o sa ma intinda pe masa aia sa-mi verifice reflexele, mwhahaha. Cred ca ar avea un soc si m-ar refuza laughing)))

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe la noi sunt multi indoctrinati,li se pare ciudat sa faca femeia primul pas.
Mi se pare la fel de normal ca atunci cand face barbatul primul pas.
Poate sa interpreteze si medicul ala al tau ca de fapt iti pasa de functia lui si de aia il inviti la o cafea,nu ca vrei sa faci sex cu el ( si daca te intelegi cu el sa continui),depinde de persoana.
Dar poate totul decurge bine,poate vrea si el sa faca sex sau sa te cunoasca mai bine.
Ca in multe alte lucruri,trebuie sa risti si aici.
Faci si tu niste calcule si apoi o alegere.
Iar prin sa "risti" ma refer ca iti poate raspunde ca are nevasta, sau altele.
Mie mi se pare normal sa incerci, daca nu iese nu mi se pare aiurea, nu poti sa ai orice femeie indiferent de cum arati si cum gandesti, cum nu poti avea orice barbat, nu toti vrem aceleasi lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimba cu un taximetrist laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am contexte "ciudate", mi se par toate destul de normale.
Legat de doctori, de ginecolog si de dentist.
De ce sa-l schimbi? Daca tot ești atrasa de el, încearcă sa-o arați si lui asta si vezi ce iese.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca imi imaginez ca are sotie si copil acasa, chiar daca e tinerel laughing. Nu vreau sa-i fac probleme omului.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă nu intrebi, n-ai sa afli.
Dacă chiar e căsătorit, îți va spune(presupun). Daca nu, nu mai e vina ta.Asta in ideea in care o sa va mai întâlniți.N-ai nimic de pierdut.

| MadalinG99 a răspuns:

De ce nu incerci sa te dai la el, sincer ce ai de pierdut?

| DorelExpertu a răspuns:

Eram la cimitir, si mortul parea atat de viu, a fost dragoste la prima condoleanta.

| aXy99 a răspuns (pentru DorelExpertu):

Necrofilule...

| FruttiFresh300 a răspuns:

De ce să-l schimbi? Cu cât îl vezi mai des și observi ca nu are nicio tangenta cu tine, cu atât îți trece mai ușor de el.
Mi-a plăcut de prietenul prietenei mele cu care ma vedeam seara de seara și cum nu a fost nimic din partea lui, mi-a trecut foarte repede.