| night_crawler a întrebat:

Care a fost distanta maxima pe care a-ti parcurs-o mergand pe jos? cand s-a intamplat asta? sa vad cati dintre voi are sanse la un maraton

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cativa km... vreo 5 cred...mai mult ...slabe sanselaughing.big grin

| Vizitiul a răspuns:

Cand era pe clasa a4-a. 18 kmhappy.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

10-15km, intr-o excursie.

| mariutza a răspuns:

Eu doar 6 km am facut pe jos big grin

| adrykiba a răspuns:

17 km am parcurs in Germania pe un drum necunoscut, mi-a luat toata ziua sa ma intorc acasa.Eram foarte suparata ca am mers in vizita la neamuri si nu m-au scos in oras incat m-am enervat si am plecat singura de nebuna unde mor dus ochii.Norocul meu ca stiu limba...ca altfel faceam mai mult.

| maimutzica a răspuns:

Nu cred ca am depasit 7 km...big grin... oricum 3km ii fac zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe jos vara merg cca 10 km, poate si mai mult, 15 km asta fara sa fac eforturi deosebite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un pic peste 10 km când am pierdut o legătură de transport către destinație... pe jos.
Pa, pa.

| xboy a răspuns:

Eu am alergat chiar maratonane montane, adica 42 km de alergare montanabig grin