| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost prima voastră ocupație cand ati ajuns in occident?
Eu am fost budist.
Nu mi-am schimbat religia dar a trebuit să spăl budele ca sa castig un ban.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Budist NU este o ocupatie ci o preferinta religioasa!
Poate vrei sa spui ca ai fost spalator de wc-uri, nu budist laughing ca practic aia ai facut.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Suna prea urat aia cu spalator, parca e mai cool budist.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

O fii cool dar nu-i realistic.
Din pacate cand ajungi undeva ilegal, muncesti la spalat wc-uri.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și ce-i cu asta? Ai fost harnic. Măcar ai câștigat un ban cinstit, nu ai trait din hoții și cerșit ca alții.
Si in Occident sunt șanse minime sa te cunoască, ori sa te intalneasca cineva, fix la locul de muncă.