| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Care a fost primul utilizator de pe TPU care v-a ignorat? tongue

40 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

HadesSs te poti simti onorat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu care a fost primul, nu am fost pe faza sad
https://imgur.com/a/PgSIb2O

| Celcestietot a răspuns:

Cred ca Panamax.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Celcestietot):

O fi unu dintre „ofticații" ăia care nu acceptă „discuțiile în contradictoriu"... laughing tongue

| Celcestietot a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nici macar nu cred că l-am băgat în seamă. Cred că am scris un comentariu care nu i-a plăcut și direct block.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Celcestietot):

Așa-s majoritatea! thinking

| Celcestietot a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Tot felul de specimene aici pe site, nu mă mai surprinde nimic.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Celcestietot):

Pe mine majoritatea mă „zgârie pe creier", dar mai bine nu mă bag. tongue

| Andreeush a răspuns:

Nu mai știu laughing

| SilentRain a răspuns:

Primul și primul... pfffff nu mai țin minte sigur, CristiDinBucuresti cred...

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

La mine a fost
:-?
Cine sărăcie?
:))
:-?
În sfârșit! :)) uite
https://www.tpu.ro/utilizator/aaykrf

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Felicitări, vor urma mulți alții necunoscuții care te vor ignora

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

Am destui!

| Sofer a răspuns:

Vad ca am 3 persoane de ma ignora rolling on the floor) dar nu mai stiu de ce.

| aXy99 a răspuns:

Habar nu am. Vreun frustrat care nu accepta critici probabil.

| mentholinks a răspuns:

Pfff, iti spun ultimul, incepe cu S.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru mentholinks):

Sadrian46? laughing
Ăsta-i ignoră pe toți, inclusiv pe mine și pe 99% din TPU-iști.

| mentholinks a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nup.

| aXy99 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Care pe toti? Mi se pare un om cumsecade.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru aXy99):

Pe mine personal mă ignoră. Presupun că l-am enervat cu întrebările mele. Și da, și eu am aceeaș părere despre el. Dar asta e... tongue
Ignoră multă lume...

| Darkmagic a răspuns:

Primul, al doilea, al treilea si al patrulea, a fost "prietenul" tau RAY.
Adica, m-a ignorat de PATRU ori...ca atat a putut el! rolling on the floor
A fost si greseala mea ca l-am tot creditat cu bune intentii, si am apasat in mod repetat "Yes" la cererile lui de stop ignor, de ASTA, s-a intamplat de patru ori.
Ultima data mi-a scris Cristina, [cea care taie si spanzura pe aici], (Hello, if you read!), am avut niste...lungi discutii...si am ajuns la concluzia ca NU trebuie sa mai accept niciun "stop ignore", adica, sa raman asa, ignora(n)t, de-a pururi neconsolat! rolling on the floor
Cam asta e, long story short.
Daca e vreunul in viata, cu mai mult de patru ignore de la o singura persoana, sa ridice mana, sa-i zic: "Sefule!"
Altfel, amaratilor, cinstiti-ma cum se cuvine! laughing

| HadesSs a răspuns:

Primul si ultimul laughing
Ray laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Încă nu m-a ignorat nimeni.

| OldSoul a răspuns (pentru TheGentleman):

Imi lasi onoarea asta?

Glumesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doi (nu dau nume).
Primului ştiu că i-am răspuns la mişto la o întrebare care era şi ea pusă la mişto mai mult ca sigur. Oricum, văd că are contul suspendat.Dar măcar el avea într-un fel un motiv.
Al doilea mi-a răspuns la mişto la o întrebare serioasă şi tot el mi-a dat ignor.De ce, nu mă întreba. laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Numa' doi? rolling on the floor
Ce norocoși sunt unii! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eh,şi pe ăştia îi am cam de o lună,poate nici atât,adică de când am ceva mai multă activitate pe aici.Şi stai, că dacă aş fi mai activă şi m-aş băga să răspund la mai multe întrebări(mai ales la alea unde se mai ceartă unii pe diferite teme), aş avea şi eu lista plină. laughing
La unele chiar aş fi vrut să intervin mai mult, parcă şi simțeam că mă mănâncă degetele şi că trebuie să scriu şi eu ceva, dar m-am abținut. big grin
Pe tine câți te au la ignor până acum? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Hai că nu-s chiar aşa mulți.

| brokxy a răspuns:

Ambery cine o mai fi si ala

| CdeMetal a răspuns:

Nu vreau sa spun numele, ca nu are rost, dar cred ca a fost o tipa care timp de luni bune a intrebat de un coleg de serviciu, isi dorea sa stie cum sa-i dea semne ca-l place, spunea ca crede ca lui ii place de ea, si ea luni bune a spamat site-ul cu intrebari despre el, avea cam 30 si ceva de ani femeia si era hilar sa se comporte asa, ca o fetita de clasa a 6a indragostita, asa ca i-am dat cateva raspunsuri la misto si s-a suparat

| andiceasu95 a răspuns:

Sincer, pana acum nu m-a ignorat nimeni

| Ion02102 a răspuns:

Ramane de vazut