| lilith16 a întrebat:

Care a fost starea ta azi?

46 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Am fost și la o nuntă azi. Doar acolo m-am simțit pai „happy". Dar tot deprimată sunt.

| Sofer a răspuns:

Destul de buna. cu trezitul fu mai naspa dar imi beui cafeaua si imi reveni.

| RAY a răspuns:

Aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acceptabilă.

| lilith16 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Trebuia sa bei

| lilith16 explică (pentru RAY):

De ce?

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Am uitat ca fiactului meu nu-i plac ouale, dar el mi-a reamimtit apoi

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru lilith16):

Dap

| SilentRain a răspuns:

Stresată, a ta?

| lilith16 explică (pentru SilentRain):

Dimineata a fost ciudat, eram prost dispusă dar pe la amiază am vazut ceva chestie de am ras cu lacrimi si am revenit la optimism. Inca rad cand imi amintesc, jesus(((((((((((((:

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Buna, nu m-am degradat.
Dimineata imi era somn, m-am trezit la amiaza.
Merci de intrebare day dreaming

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

M-am plictisiiiiiit pana la urechi si inapoi.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Vacanta asta));

| Celcestietot a răspuns:

Astazi dupa ora 00:00 a fost buna. Cufundat in intuneric total, stand in camera mea si realizand ritualuri XD.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Minivacanta* pentru zilele astea +concediu iar.
Da' tu? Au trecut dracii? ((:

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Au trecut, m-a facut sa rad ceva chestie la care inca rad(((((((((: oricum, adult independent ce esti, succes cu concediul de care ziceai((:

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Student* independent.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Hmm, interesant, la ce esti student?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

La... etc. Si urmeaza dezvoltare web. Dar cred ca ma las de cea din urma, ca mi s-a cam luat.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Mama ce aveam un feeling ca o sa zici ceva de psihologie, simteam după cat de calm esti((((:

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Aici avem ceva in comun, mai ales la ritualuri, de care faci?((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

De rugaciune catre Dumnezeu C:

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Asta e un hobby psihologia.

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Ah, aici nu ne mai potrivim, eu fac alte ritualuri((((((:

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Filozofia si psihologia, pentru asta trăiesc, mai e si astrologia

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Da, dar tot avem in comun aceeasi activitate/practica XD. Nu conteaza ca este catre "altcineva".
Inca mai faci ritualuri pentru a atinge shape-shiftingul ca sa vi noaptea la mine cu glowing eyes :-))?

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Da, inca lucrez dar promit ca il termin eu

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Obligatoriu sa vi la mine la fereastra! Dupa ce vi noaptea, poate ne plimbam pe o alee intunecata la lumina becurilor stradale si discutam :-)))). Cine stie, ca sa nu murim de foame si de sete, poate ca o sa aduc niste Frutti Fresh si niste Porleo CCCC:

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Ce romantic(((((:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Starea de ebrietate