| StrongHeart a întrebat:

Care a fost super-eroul tau din copilarie? Si daca nu ai avut, ce model sau role model ai avut?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Taticii mei!
Primul, adica tatal meu care ma creat
Si al doilea dar nu cel din urma, Dumnezeu!
Ambii sau chinuit extraordinar de mult sa imi dea tot ce era mai frumos in copilarie!
Unde nu reusea primul imi oferea al doilea.
Dar instinctul puternic de justitie si dreptate il am de la Cristopher Revee (Superman-1978).
Desi am 41 de ani inca am instinctul acela de dreptate indiferent de situatie, si de multe ori nu e bine!

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Fuego

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Hmmm, e ciudat ca n-am avut asa ceva?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

La prima intrebare Batman urmat de Punisher.
La a doua intrebare cred ca mama mea care m-a crescut si in cele din urma Dumnezeu.