| tookie a întrebat:

Care a-ti vazut rasaritul la malul marii? big grin

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Lasa rasaritul.Sa vezi ce misto este sa faci baie la lumina Lunii.iei3 apa si o arunci in sus, se vede parca ar fi cristalalina.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am vazut si rasaritul si apusul. Mi-a placut mai mult rasaritul pentru ca la apus erau numai gunoaie pe plaja si familile de langa noi incepusera sa isi povesteasca in gura mare aventurile lor nocturneI don't want to seelaughing

| marrr a răspuns:

Eu mi-as dori sa-l vad anul asta day dreaming

| foxi a răspuns:

E unul din primele lucruri pe le faci cand ajungi la mare, daca nu mergi la vama veche sa te imbeti

Răspuns utilizator avertizat
| mary123 a răspuns:

Eu :d. Anul trecut, si pot spune ca fost ft frumos.

| danco a răspuns:

Care "a-m" vazut? Mai multi.