| Mara1234510 a întrebat:

Care aplicatie de comandat mancare este cea mai buna? Nu stiu ce sa imi instalez dintre Glovo, Tazz, Food Panda, Bolt, etc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e niciuna mai buna sau mai rea.
fiecare e cu ofertele ei si unele cu restaurante exclusive.

In primul rand FoodPanda nu mai exista
In al doilea rand la Tazz ai promotii si transport gratuit daca ei cont emagGenius.

Bolt ajunge pe distante mai mari.

Glovo e cea mai extinsa
fiecare cu avantaje si dezavantaje

| sierra1 a răspuns:

Aplicațiile sunt toate la fel. Serviciile oferite de indivizii angajați diferă. De la caz la caz - deci NU e o regulă. Testează-le tu

| dullcat a răspuns:

Si eu sustin ca sunt la fel, plus ca platesti in plus pentru mancare.Nu mai bine comanzi direct de la acel local/restaurant si platesti pretul din meniu?

| LordCristobal a răspuns:

Sincer nu mi se mai pare rentabil sa comanzi prin aplicatii.Mancarea comandata prin aplicatii e mai scumpa si sunt unele cazuri in care nu ajunge la timp sau ajunge intr-o stare jalnica.
Dintre toate de mai sus Glovo e cea mai buna si e cea mai mare de pe piata.
Food Panda nu mai exista de trei ani iar Tazz si Bolt Food sunt cat de cat decente.